Czwarta edycja ligi Freedom Fighters

  • rozbrat.org
  • niedziela, 14 grudzień 2014
Trzynastego grudnia odbyła się już czwarta edycja ligi Freedom Fighters, przypomnijmy, że oprócz tego odbyły się pod naszym szyldem również 2 seminaria ze światowej klasy zawodnikami. Tradycyjnie zjechali do Poznania adepci sportów walki, a ligę oglądała chyba największa liczba publiczności. Odbyło się łącznie 12 pojedynków, w tym pierwszy raz na Freedom Fighters starcie w formule MMA, zakończone zresztą na sekundę przed ostatnim gongiem przez efektowne duszenie. Oprócz tego odbyły się 2 walki w BJJ No-Gi i 3 BJJ Gi, a pozostałe 6 były starciami w formule K-1 Rules.  

Niestety kilku zgłoszonych zawodników nie miało przeciwników. Wśród zgłoszonych były osoby, które debiutowały, ale nie brakowało również zawodników już doświadczonych i "otrzaskanych" na ringach i matach. Wszystkie starcia były emocjonujące, więc publiczność miała do wykonania sporo pracy przy dopingu, a dobór przeciwników według doświadczenia sprawił, że tylko jedna walka z tych, które odbyły się w K-1 Rules zakończyła się przed czasem.

4ff1

Organizując Freedom Fighters po raz czwarty w tak krótkich odstępach czasu (ligi odbywają się nieustannie co pół roku) jako organizatorzy obawialiśmy, czy impreza nie "przeje się" i nie będzie tak emocjonująca jak poprzednie. Na szczęście okazało się, że przyciągnęła nowe osoby, a co ważniejsze, niektóre z nich na poprzednich edycjach występowały w roli publiczności nie będąc jeszcze zawodnikami. Miejmy nadzieję, że taki trend się utrzyma, możecie być pewni, że następna edycja Freedom Fighters już za pół roku.

4ff2

Specjalne podziękowania kierujemy w stronę składu sędziowskiego, dzięki któremu organizacja ligi niewątpliwie zyskuje na profesjonalności. Tradycyjnie dziękujemy wszystkim przybyłym, niekiedy z odległych zakątków kraju, zawodnikom oraz zawodniczkom, oraz wspaniałej publiczności. Niebawem ukaże się materiał wideo z ligi, a tymczasem prezentujemy kilka zdjęć. Przypominamy również o darmowych treningach muay thai na Rozbracie, informację o nich znajdziecie w zakładce "nadchodzące wydarzenia" po prawej stronie naszej witryny.
4ff3

4ff5

4ff6

4ff8

4ff9

4ff11

4ff10

Ludzie czytają....

Licytacja Rozbratu: najczęściej zadawane pytania

04-07-2019 / Rozbrat zostaje!

Teren Rozbratu jest zagrożony licytacją za długi pewnej prywatnej firmy. Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania wokół tego problemu.

Nocne ataki bojówkarzy przed Marszem Równości

08-07-2019 / Poznań

W nocy 6 lipca "aktywiści" Młodzież Wszechpolska Poznań oraz ich sympatycy, min. znany już z wcześniejszych ataków Remigiusz Stalewski, właściciel...

Zbiórka na Zemstę!

08-07-2019 / Ruch wolnościowy

Anarchistyczny Klub/Księgarnia Zemsta jest świeżo po przeprowadzce, która bardzo nadwyrężyła finansowo ekipę. Potrzebne Wasze wsparcie! Poniżej przekazujemy link i treść...

„Rozbrat is here to stay!” The oldest squat…

29-06-2019 / News in english

In October, Rozbrat squat is celebrating its 25th birthday, but its future is uncertain. A bailiff is preparing to auction...