Konkurs na recenzję wydawnictwa Trojka rozstrzygnięty

  • rozbrat.org
  • poniedziałek, 13 luty 2012
Pod koniec zeszłego roku nasza księgarnia internetowa oraz redakcja Przeglądu Anarchistycznego ogłosiła konkurs na recenzję książki będącej w naszej ofercie. Dziękujemy wszystkim którzy nadesłali do nas swoje prace, będziemy wszystkie w co tygodniowych odstępach ( nawet te nie nagrodzone) publikować na stronie Bractwa Trojka. Po burzliwych obradach oraz sporach natury ideologicznej i strategicznej oraz wypiciu niezmierzonej ilości wody ognistej i co najmniej wiadra kawy, wreszcie nadeszła ta chwila, ogłaszamy co następuje:

I miejsce - rabat jednorazowy 10% na zakupy w naszej księgarni internetowej, publikacja recenzji na naszej stronie oraz w wydaniu papierowym Przeglądu Anarchistycznego, nagrody rzeczowe: Przegląd Anarchistyczny numery 6,7,8,9,10,11,12 + 2 książki naszego wydawnictwa do wyboru.
- przyznajemy autorce o przewrotnym pseudonimie Fobia za recenzję, a właściwie esej, dotyczący książki Hakim Beya  „Tymczasowa Strefa Autonomiczna”.

II miejsce - rabat jednorazowy 5% na zakupy w naszej księgarni, publikacja recenzji na naszej stronie internetowej oraz nagrody rzeczowe w postaci 3 wybranych książek naszego wydawnictwa
- przyznajemy Mateuszowi Pietryce za recenzję książki Michael Albert „Ekonomia uczestnicząca. Życie po kapitalizmie”.

III miejsce - rabat jednorazowy 5% na zakupy w naszej księgarni, publikacja recenzji na naszej stronie oraz nagrody rzeczowe w postaci 1 książki do wyboru z naszego wydawnictwa.
- przyznajemy Dawidowi Kaczmarczykowi za recenzję książki Klausa Wernera i Hansa Weissa, „Czarna lista firm”.

Zapraszamy do czytania, a szczególnie do przekładania przeczytanej wiedzy, wniosków oraz przemyśleń w praktyczne działanie.

Zapraszamy do kolejnego konkursu na recenzję który zapewne ogłosimy (spodziewajcie się nas pod koniec roku).

Bywajcie