Skandal Poetycki

Rozkład jazdy

Kalendarz wydarzeń

Skandal Poetycki

Sobota, 29 Czerwiec 2024, godz. 19:00

Miejsce  Rozbrat ul.Pułaskiego 21a


Performance. Poezja. Sztuka. Skandal.
Wielki wybuch sztuk zdeprawowanych i jakże eleganckich na Rozbracie. Zapraszamy na wydarzenie, które wyryje w Twoim mózgu ścieżki donikąd dojścia, w imię zacnej, starej jak czasoprzestrzeń Minkowskiego idei, Sztuka dla Sztuki.
 
W programie dwie wystawy - malarstwo znakomitej artystki Oli Winnickiej oraz wymykającej się gatunkowym ramom, fotografii Romany Szczuraszkowej. Po wernisażu nastąpi prawdziwa erupcja poezji i muzyki w surrealistycznym anturażu performerów z kolektywu Mózgostrzępy. Swoje magiczne wiersze zaprezentują w autorskiej,
 
niekonwencjonalnej formule - Romana Szczuraszkowa (Ruda Wiedźma), Marla Scaremiz oraz Sergiusz Myszograj. Duet pięknych kochanków, czyli Luiza i Bosy Filozof wprowadzą magię brzmienia i głosu przenosząc Cię swoją muzyką w najwyższe rejestry wrażliwości. Będzie lirycznie i brutalnie absurdalnie.
 
W drugiej części wydarzenia mikrofon oddamy Wam, pięknym ludziom, którzy swoje myśloczucia zaklęte w słowa chcą podarować innym. A później, później ... Niech wszystko spłonie!
 
Wjazd: free
 

https://www.facebook.com/events/992253092068790?active_tab=about 

 


Wydarzenie rozpoczęło się -25 dni temu