Kulawe piątki: Feministki: Co sobie myślały? + dyskusja + wegańskie hot dogi
Piątek, 05 Marzec 2021, godz. 20:30
Miejsce Rozbrat ul.Pułaskiego 21 a
Kulawe Piątki powracają !!! Kulawe Piątki - wieczorki w Kulawym Mule! Znacie to miejsce z imprez, ostatnio też pokazów i dyskusji. Chcemy je częściej wykorzystywać, by organizować tam wystawy, prezentacje, projekcje, dyskusje, różne mało dotychczas obecne formy aktywności kulturalnej. Odzyskujemy to dla siebie i dla Was!
"Feministki: Co sobie myślały?"
- 2018 r. reż.Johanna Demetrakas
Dokument przedstawia fotografie kobiet, które w latach 70. zapoczątkowały ruch feministyczny.
Projekcji będzie towarzyszyć dyskusja po filmie
Pokaz odbędzie się w warunkach reżimu sanitarnego, dezynfekcja rąk, odpowiednie odstępy i maseczki.
Oczywiście nie zabraknie wegańskich hot-dogów i napojów
https://www.facebook.com/events/1696935327142092/
Wydarzenie rozpoczęło się -1935 dni temu