Kulawe Piątki - Matar a Dios + wegańskie hot dogi
Piątek, 12 Marzec 2021, godz. 20:30
Miejsce Rozbrat ul.Pułaskiego 21a
Kulawe Piątki powracają !!! Kulawe Piątki - wieczorki w Kulawym Mule! Znacie to miejsce z imprez, ostatnio też pokazów i dyskusji. Chcemy je częściej wykorzystywać, by organizować tam wystawy, prezentacje, projekcje, dyskusje, różne mało dotychczas obecne formy aktywności kulturalnej. Odzyskujemy to dla siebie i dla Was!
"Matar a Dios"
(aka Zabójczy Bóg)
- 2017 r. reż.Caye Casas / Albert Pintó
Carlos, jego brat, ojciec i żona Ana przygotowują się do Sylwestra, którego mają wspólnie spędzić w wynajętym, odizolowanym domu na wsi. Przyjęcie psują jednak odwiedziny niezapowiedzianego gościa. Osobliwy, niski i bezdomny mężczyzna twierdzi, że jest Bogiem i zapowiada, że o świcie cała ludzkość zginie.
Pokaz odbędzie się w warunkach reżimu sanitarnego, dezynfekcja rąk, odpowiednie odstępy i maseczki.
Oczywiście nie zabraknie wegańskich hot-dogów i napojów
Wydarzenie rozpoczęło się -1928 dni temu