Benefit na Masz Nosa! | Syndrom Paryski / Hanako / Gołębie
Piątek, 27 Sierpień 2021, godz. 20:00
Miejsce Rozbrat ul.Pułaskiego 21a
Wbitka: Bolesław Chrobry
__________
SYNDROM PARYSKI (indie/emo)
Ta piątka chłopaków z Poznania daje upust swoim przenikającym się inspiracjom, tworząc ładne, ciężkie do określenia gatunkowymi szufladkami piosenki które łączą w sobie gitarową energię amerykańskiej sceny emo z indie rockową przebojowością. Całość okraszona jest melancholijnymi tekstami tworząc piosenki-wspomnienia letnich chwil w deszczowy listopadowy wieczór.
HANAKO (screamo/noise)
noise rock / screamo / desperate punk / no-hope lullabies
GOŁĘBIE (shoegaze/noise)
– Świat mknie, powstają coraz to nowsze gatunki muzyczne, jednak dla poznańskiego trio ważniejsze niż podążanie za modami jest co innego – granie prosto z trzewi. Stąd Gołębie można by sklasyfikować jako „niezależne gitarki”, ale z dość znaczącym noise rockowym sznytem. Ich utwory wynikają nie z kalkulacji, ale z autentycznego przejęcia się tym, co wokół nich się dzieje. To nie jest ich pierwszy występ w Poznaniu.
https://www.facebook.com/events/1397611087284153
Wydarzenie rozpoczęło się -1760 dni temu