Archiwum koncertów - 2004

Archiwum koncertów - 2004

  • wtorek, 19 maj 2009
Archiwum w trakcie uzupełniania


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
28.11.2004 Koncert: Daisy Chain

Daisy Chain
Daisy Chain to czystej wody czadowy punk rock z Berlina. Zespół podtrzymuje dobrą tradycję klasycznego punk rocka na kobiecy wokal, końca lat siedemdziesiątych i początku lat osiemdziesiątych. Przy czym to co tworzą jest świeże i wyjątkowo energetyczne. Silnym atutem zespołu jest kobiecy wokal. Daisy Chain, które jest tworzone przez trzy dziewczyny - Eddy, Moni i Jolle oraz Steffena. Po rozpadzie doskonale znanego Scattergun, z powodzeniem wypełniają pustkę czadowego melodyjnego punk rocka w scenie niemieckiej.
http://www.daisychain-berlin.de/

Plakat: http://www.rozbrat.org/plakaty/daisy_web.jpg
___________________________________________________________________________
27.11.2004 Koncert: Leniwiec, Mental Brothers Squad

Koncert w ramach Andrzejek Na Rozbracie

Leniwiec
Leniwiec gra melodyjnego, czadowego punk-rocka wzbogaconego dźwiękami akordeonu i puzonu. Dochodzą do tego zazwyczaj zaangażowane i polityczne, ale czasem też zupełnie niepoważne, teksty. Punk rock w ich wykonaniu to nie tylko mocne hasła o sprawach, które uważają za słuszne i ważne, ale też zabawa, dowcip i humor. (http://leniwiec.muzzo.pl/)
www.leniwiec.band.pl/

Mental Brothers Squad
Dwóch elektrycznie złamanych wyznawców wolnego umysłu i wolnej muzy
rozpuszczających sie w brzmieniach D'n'B, dUb, breakbeat, etno,chill out, industrial! Wszystko to z domieszką róznorodnych Quas'owych smaczków, także instrumentalnych (djembe, didgeridoo, skrzypce, przeszkadzajki, a z braku laQ nawet... śmieci ). Muza z sajko namaszczeniem, przeznaczona zarówno dla ludzi o słabych jak i mocnych nerwach... (http://www.warszawa.pl/stara/news/view,3037.html)
www.mentalbrothers.er.pl/

Wydarzenia towarzyszące:
turniej piłkarzyków o Puchar Rozbratu, wystawa zdjęć FC St. Pauli - FC Rozbrat, promocja wegetariańskiej książki kucharskiej, wróżby andrzejkowe
Afterparty: Dj  CZURA

___________________________________________________________________________
13.11.2004 Koncert: Imodium, Fakaterror

Imodium
Punk rock z Chodzieży

Fakaterror
Hc/punk/metal z Bełchatowa.
www.fakaterror.pl/

Plakat: http://www.rozbrat.org/plakaty/fakaterror2_web.jpg
___________________________________________________________________________
11.11.2004 Koncert: Kod 511, MC Szatan, MC Leman, Mc Hades (Poznań), Kryminals (Gniezno)

Afterparty: Free Style Beatle, Dj Hiacynt, V Demon
__________________________________________________________________________
30.10.2004 Koncert: Klinika, Dobry Dzień

Impreza Kobiety KontrAtakują

Klinika
Zespół KLINIKA powstał wiosną 1993 roku w składzie, z którego do dnia dzisiejszego pozostał tylko Rodżer (gitarzysta). Muzyka, którą wtedy gra kapela to melodyjny punk rock z elemantami reggae i folku.(http://www.nnnw.pl/plyty/klinika_karate.html)
profile.myspace.com/klinika

Dobry dzień
Zespół powstał w Gdańsku w 2000 roku. Gra klasyczny, pełen energii punk rock z zaangażowanymi tekstami. Dobry Dzień koncertował m.in. w towarzystwietakich zespołów jak Wasted, Skarp, Vialka, Filth Of Mankind, Stracony,Provoked, Mönster czy Klinika. W ubiegłym roku ukazał się jego split CD z tczewską Aporią. (http://gdansk.dlastudenta.pl/lokale/?act=show_impreza&idi=13618)
www.dobrydzien.band.pl

Wydarzenia towarzyszące: Czarne Tango - Dj Patronella + wizualizacje Marceliny
___________________________________________________________________________
26.10.2004 Koncert: 20 Minutes de Chaos, Ataxia

20 Minutes de Chaos
20 Minutes de Chaos to była kapela grająca crusty-punk-hardcore-metal z dwoma dziewczęcymi wokalami. Na pewno był to zespół Do It Yourself. Pochodzili z Dijon we Francji, istnieli pod ta nazwa od początku 1997 do końca 2004. (http://20minutesdechaos.brassicanigra.org/html/polski.html)

Ataxia
Oldschool hardcore z Dijon we Francji
___________________________________________________________________________
23.10.2004 Koncert: INRI, Pro100 w o3, NoSe

INRI
Zespół INRI powstał w 1991 r. w Pile, gdzie gra nieprzerwanie do chwili obecnej. Od początku swojego istnienia INRI gra ostrą, szybką, choć melodyjną muzykę, korzeniami mocno tkwiącą w starych punk- rockowych tradycjach.
Teksty zespołu traktują o szeroko rozumianych sprawach społeczno- politycznych, o samotności i problemach jednostki tkwiącej w skomplikowanych mechanizmach współczesnej rzeczywistości.
http://www.inri.band.pl/

Pro100 w o3
Reggae/ska

Afterparty: DJLouie w rytmach lat 80'tych
___________________________________________________________________________
17.10.2004 Koncert: Vialka, Absolute Spirit

Vialka
Istniejąca od 2002 roku Vialka to duet, który tworzą francuska perkusistka Marylise Frecheville i kanadyjski gitarzysta basowy Eric Boros. Wcześniej występowali oni jako sekcja rytmiczna jazz-punkowej formacji NNY, aby nastepnie zacząć pod własnym szyldem działalność w dwuosobowym już składzie. Jak Marylise i Eric piszą o sobie: "Vialka to nie tylko muzyka, ale i społeczny eksperyment mający na celu poznawanie ludzi na całym świecie". Muzyka grana przez duet to oryginalny miks punka, hardcore, jazzu i folka. Pełno tu zarówno połamanych rytmów jak i melodii, nierzadko zaczerpniętych z ludowej tradycji odwiedzanych wcześniej przez Vialkę krajów.
 Duet współpracował dotąd m.in. włoskim saksofonistą Jacopo Andeinim, macedońskim kolektywem artystycznym OPA, chińską kapelą punkową SDL, filmowcami takimi jak Laurent Varlent z Francji czy Sebastien Riond ze Szwajcarii. (crk-wro.info/index.php/2004/20.10-Vialka.html)
www.vialka.com

Absolute Spirit
Noise z Krotoszyna

Plakat: http://www.rozbrat.org/plakaty/vialka.jpg
___________________________________________________________________________
9.10.2004 Koncert: Plebania, Pogromcy Wdów i Sierot

Plebania
Punky reggae indian music z Helu
www.plebania.org.pl

Pogromcy Wdów i Sierot
Pogromcy Wdów i Sierot - Grudziądz/Nowe nad Wisłą - punk www.pwis.band.pl Powstaliśmy w listopadzie 2001r. W początkowym składzie zamiast skrzypiec, była druga gitara, którą obsługiwał Karol. W tym składzie: Wasyl-Artur Wasążnik, Czang-Marcin Zgoda, Karol Tybura, Maki-Krzysztof Makowski, Michu-Michał Pietruszewski zagraliśmy dwa koncerty. W maju 2002 roku zapisała się do Pogromców Mrówka-Agata Kubiak (po wypisaniu się z Pogromców Karola), i w ten sposób grają u nas skrzypki i wybrzmiewa z gardła Agaty II głos. W tym składzie gramy do dnia dzisiejszego. Dodać należy że pochodzimy z dwóch miast a mianowicie z Grudziądza i Nowego nad Wisłą.

Wydarzenia towarzyszące: projekcja filmów ("Upadek Zachodniej Cywilizacji", "Moja krew, twoja krew", "Fala - Jarocin '86"), pchli targ, Czad Giełda
Afterparty: Dj Mothery
___________________________________________________________________________
25.09.2004 Koncert: Biała Gorączka, Amok, Egzema

Biała Gorączka
Jeden z najbardziej energetycznych i oryginalnych zespołów polskiego undergroundu. Najlepsze punkowe show w tym kraju! Czołowi prowodyrzy i wodzireje pokoncertowych zabaw, pląsów i hulanek. Chłopaki o złotych sercach, ubrani w ciuchy z najlepszych lumpexów. Pełnymi zaangażowania i pasji tekstami pokazują, że punk rock to wciąż coś więcej niż tylko muzyka. (http://georg.blox.pl/html)
bialagoraczka.cba.pl/

A.M.O.K
Punk z Grudziądza

Egzema
Mocny, polityczny, brudny, zaangażowany punk z Grudziadza
http://www.egzema.punk.pl/

Wydarzenia towarzyszące: projekcja filmu "Fahrenheit 9/11"
___________________________________________________________________________
11.09.2004 Koncert: The Septemberists

The Septemberists (Belgia)
http://lesistes.collectifs.net
___________________________________________________________________________
28.08.2004 Koncert: K.o.k.o.n., Krio de Morto, Eye For An Eye, Fate, Die Last

Koncert w ramach X Urodzin Rozbratu

Krio de Morto
Krio de Morto (dawniej Okrzyk śmierci) - polski zespół punkrockowy pochodzący z Poznania. Wykonuje muzykę z tekstami głównie w języku polskim i esperanto. (Wikipedia)
http://www.kriodemorto.band.pl/

Eye For An Eye
żywiołowy old school hc/punk z damskim wokalem - Bielsko Biała
http://www.myspace.com/efae
www.efae.and.pl/

Fate
Klimaty punk/reggae/folk. Kapela powstała jesienią 1991 roku w Ziębicach. Wcześniej muzycy udzielali się w takich kapelach jak: Smok Wafelski Muuaahhaa i Fly And The Revolution.

Die Last
Polski zespół emo/hardcore założony w 1994 roku w Trójmieście. Zawieszona działalność i rozwiązanie w 2007 r. Zespół był jednym z czołowych zespołów sceny alternatywnej w Polsce. Jako pierwsi adaptowali cechy muzyki emo do swoich utworów. Zespół wydał dwie płyty i jedną umieścił do pobrania za darmo na swojej stronie. Największe inspiracje muzyczne zespołu to Husker Du i Leatherface. (Wikipedia)
www.dielast.band.pl/

Afterparty: DJ Bigos- Pietia (Kukuryku)
___________________________________________________________________________
27.08.2004 Koncert: Apatia, Złodzieje Rowerów, Słowa We Krwi, Polaroid Android

Koncert w ramach X Urodzin Rozbratu

Apatia

Legenda polskiego hc/punka, na scenie nieprzerwanie od 1989 roku. Kto nie zna ten z policji!
www.apatia.org

Złodzieje Rowerów
Złodzieje Rowerów - jedna z czołowych polskich kapel hardcore punkowych lat 90. Zespół powstał wiosną 1993 w Zambrowie, pod wpływem filmu włoskiego noerealisty Vittorio de Sici "Lardi di biciclettle". Złodzieje Rowerów grali m.in. z takimi kapelami jak: Apatia, Harum-Scarum, As Friends Rust, Highscore, Lvmen, Homomilitia, Sanctus Iuda ( z którymi mają wspólnego gitarzystę Adama i odbyli sporo wspólnych tras) Resistrs czy Inner Terrestrials. Zespół wielokrotnie brał udział w imprezach wspierających takie inicjatywy jak np. Amnesty International, Food Not Bombs, Federacja Zielonych, Anarchistyczny Czarny Krzyż czy squatting. (http://www.lastfm.pl/music/Z%C5%82odzieje+Rower%C3%B3w)
www.zxrx.band.pl

Słowa We Krwi
Anarchopunkowa grupa z Białegostoku związana ze squatem DeCentrum. Muzyka grana przez zespół to umiejętne połączenie szybkiego, nie pozbawionego melodyjnych partii hardcore punka z mocnym, żeńskim wokalem. Istotną rolę w twórczości Słów We Krwi odgrywa bezkompromisowy przekaz. Teksty zespołu krytykują kapitalizm, kult konsumpcji, bierność większości społeczeństwa i zachęcają do aktywnego przekształcania otaczającej rzeczywistości. (http://independent.pl/slowa_we_krwi)
http://www.slowawekrwi.band.pl/

Polaroid Android
rap/hip hop z Wrocławia
http://www.myspace.com/polaroidus

Afterparty: dj koniu & mental terror
___________________________________________________________________________
23.08.2004 Koncert: Brudne Dzieci Sida

Koncert w ramach X Urodzin Rozbratu

Brudne Dzieci Sida
Jednoosobowy zespół punkrockowy, założony pod koniec lat 90. przez Grzegorza Kmitę "Patyczaka". Koncertowe występy Brudnych Dzieci Sida z czasem zyskały taką popularność, że Patyczak, jak sam twierdzi, musiał zrywać struny swojej gitary po to, aby publiczność pozwoliła mu zejść ze sceny. (http://www.lastfm.pl/music/Brudne+Dzieci+Sida)

Afterparty: dance hall, Refuge Sond System
Wydarzenia towarzyszące: Giełda/targi bibuły wolnościowej, spotkania z wydawnictwami i autorami, prezentacje książek, broszur, gazet..., panel dyskusyjny "Autoformatowanie mediów" ze znamienitymi gośćmi świata dziennikarskiego, Poczet poetów Polskich, przegląd krótkich filmików, Spam literacki z gośćmi: m.in. Podsiadło, Koronkiewicz, Sturdust...
___________________________________________________________________________
22.08.2004 Koncert: WDUŚ GUZIK

Koncert w ramach X Urodzin Rozbratu

Afterparty: vinylowe granie DJ Meteor 9, wizualizacje grafiki E. Drockera
Wydarzenia towarzyszące: Warsztaty: sitodruk, szablon, montaż filmów, wikliniarstwo. Art-Akcja - aranżacja przestrzeni Rozbratu (malowanie, rzeźbienie...). Wystawy/Prezentacje: Dorota Nieznalska "...W imieniu Rzeczpospolitej Polskiej...", Zbyszek Libera, Rafał Jakubowicz "Arbeitsdisziplin"
___________________________________________________________________________
21.08.2004 Koncert: Janusz Reichel

Koncert w ramach X Urodzin Rozbratu

Janusz Reichel
Piosenki Janusza Reichela bardzo trudno jest określić jednym wspólnym mianem. Są to zwykle akustycznie wykonane kompozycje, z bardzo oszczędnym akompaniamentem (od 1997 roku również z gitarą elektryczną). Teksty Janusza poruszają różne problemy społeczno-filozoficzne; od zatracenia się człowieka we współczesnym świecie konsumpcji, oderwania od natury, przez afirmację przyrody oraz radykalnej walki o jej przetrwanie, po promowanie wegetarianizmu i krytykę etatyzmu instytucji państwowych. (Wikipedia)
http://www.januszreichel.pl/

Afterparty: Dj Chaos (Szczecin)
Wydarzenia towarzyszące: V spotkanie środowisk anarchistycznych i wolnościowych,
"Abramowszczyzna" - impreza z okazji 7 lat istnienia Poznańskiej Biblioteki Anarchistycznej. Loferka miejska ulicami Poznania oprowadza partyzant miejski (prowadzący - Metys). Wykład + dyskusja: "Czy istnieje związek miedzy materialną a społeczną rola miasta?" Janusz Waluszko. "Samorząd w mieście"Piotr Rachwalski.
___________________________________________________________________________
31.07.2004 Koncert: Fazed, Agonya

Fazed
Emo/punk z damskim wokalem z Niemiec

Agonya
Hc/punk z Ostródy
http://www.agonya.band.pl/
___________________________________________________________________________
7.07.2004 Koncert: Komercja, P.O. Box

P.O. Box
Zespół powstał w 2001 roku we Francji. Ich muzyka to wesoły i pozytywny ska-punk, łączący charakterystyczne dla tej muzyki ostre gitary z szybkimi rytmami z instrumentami dentymi. Ich energia na scenie i pozytywne przesłanie nie pozwolą się nudzić podczas ich koncertu i zapewnią dobrą zabawę przez parędziesiąt minut ich muzyki. Jednym słowem P.O. Box to europejska(jeśli nie światowa) czołówka ska-punk-rocka
http://www.pobox-band.com/
___________________________________________________________________________
2.07.2004 Koncert: Rozkrock

Rozkrock
Rozkrock to polski protoplasta brzmienia electro-disco-punk, szokował przy tym tekstami o perwersjach seksualnych i dewiacjach. Kiczem kpił z kultury masowej.
Inspiracją dla grupy było wszystko od muzyki disco-polo, rockowej czy heavy-metalowej poprzez fantastykę, horrory, a nawet telenowele

Afterparty: Dj Patronella
___________________________________________________________________________
31.06.2004 Koncert: Fazed, Słowa We Krwi

Fazed
Emo/punk z damskim wokalem z Niemiec

Słowa We Krwi
Anarchopunkowa grupa z Białegostoku związana ze squatem DeCentrum. Muzyka grana przez zespół to umiejętne połączenie szybkiego, nie pozbawionego melodyjnych partii hardcore punka z mocnym, żeńskim wokalem. Istotną rolę w twórczości Słów We Krwi odgrywa bezkompromisowy przekaz. Teksty zespołu krytykują kapitalizm, kult konsumpcji, bierność większości społeczeństwa i zachęcają do aktywnego przekształcania otaczającej rzeczywistości. (http://independent.pl/slowa_we_krwi)
http://www.slowawekrwi.band.pl/
___________________________________________________________________________
26.06.2004 Festiwal Bębniarski: Percussonia, Ratanplan, Yugus, Yulunga, tuna, Ukryte Pragnienia, Dzikie Noce, Maccatools

Percussonia (Niemcy)
Bębny, czad, taniec - wszystko zatopione w etnicznym miksie dźwięków z całego świata w wykonaniu siedmioosobowego, kobiecego składu

Ratanplan
Zespół bębniarski RATANPLAN został założony w grudniu 2002 w klubie muzycznym PIWNICA 21 w Poznaniu. Grupa prowadzona przez bębniarza z Berlina SeVENa interpretuje rytmy taneczne dla publiczności europejskiej oparte na rozmaitych afrykańskich, afrokaraibskich i latynoamerykańskich tradycjach bębniarskich

Yugus
To zespół muzyczny z Poznania założony w 1996 roku w ramach Centrum Afrykańskiego "Aduna", który gra tradycyjną muzykę afrykańską wraz z tekstami w ojczystym języku wykonawców, którzy pochodzą m.in. z Mali, Gwinei, Senegalu.
www.yugus.com

Yulunga
Zespół z Gniezna. Różne bębny i pomagajki, didgeridoo oraz gitara basowa.

Tuna
Zespół z Poznania prezentujący wolne interpretacje rytmów afrykańskich, improwizacje o charakterze progresywnym; djemb'y + gitara basowa.

Dzikie Noce
(Poznań, Freiburg). Pieśni i rytmy z kilku stron Afryki i Europy na głosy, bębny, pomagajki, skrzypce i gitarę.

Afterparty: Obora Rekords Soundsystem
___________________________________________________________________________
25.06.2004 Koncert: 19 Wiosen, Sojuz3

19 Wiosen
Polski zespół punkrockowy (określany także jako big-bit punk) powstały w 1989 w Łodzi.

Sojuz3
Sojuz 3 to nowy szczeciński zespół założony przez weteranów lokalnego undergroundu: basistę Adama Sołtysika (współzałożyciela Pogodna) i gitarzystę Przemka Lorka z Relanium. Na perkusji gra w nim Mef Rychlicki (na codzień również członek Kristen), na saksofonie zaś wiarus zachodniopomorskiej sceny punkowej, Pies (Dzieci Kapitana Klossa, G-Crashers, Relanium).
Muzyka Sojuz 3 to beztrzymankowy rock'n'roll, czy może nawet punk'n'roll, mający w sobie coś z szaleństwa Pixies, zadziorności The Clash i autentyzmu Johnny'ego Casha. (http://independent.pl/sojuz_3)
___________________________________________________________________________
10.06.2004 Koncert: Dziurawe Futerko, Core Ball, Stagnation is Death, Die Last

Dziurawe Futerko
Kapela z Torunia określająca się jako "100% idiot punk band"

Core Ball
Załoga hc/punk z Torunia

Stagnation is Death
Zespół powstał w 2003 roku. Gra ciężki, brudny brzmieniowo hardcore punk, inspirowany twórczością takich kapel jak Catharsis, Eyehategod, Lost czy Dystopia.Członkowie grupy podkreślają, że sensem istnienia ich zespołu jest zarówno wspólne granie, jak i możliwość wyrażania swojego swiatopoglądu. Stąd w tekstach Stagnation Is Death obecne są wyraźnie treści społeczne i ekologiczne. Zespół zaangażowany jest w działalność na rzecz praw ludzi i zwierząt, związany jest z toruńską sceną niezależną skupiającą się wokół takich miejsc jak "Pilon" i "B-48" oraz z grupami wolnościowymi takimi jak Kolektyw Autonomistów, FA i Indymedia. (http://independent.pl/stagnation_is_death)
http://www.myspace.com/stagnationisdeath

Die Last
Polski zespół emo/hardcore założony w 1994 roku w Trójmieście. Zawieszona działalność i rozwiązanie w 2007 r. Zespół był jednym z czołowych zespołów sceny alternatywnej w Polsce. Jako pierwsi adaptowali cechy muzyki emo do swoich utworów. Zespół wydał dwie płyty i jedną umieścił do pobrania za darmo na swojej stronie. Największe inspiracje muzyczne zespołu to Husker Du i Leatherface. (Wikipedia)
www.dielast.band.pl/
___________________________________________________________________________
7.03.2004 Koncert: Inri, Ilegality

INRI
Zespół INRI powstał w 1991 r. w Pile, gdzie gra nieprzerwanie do chwili obecnej. Od początku swojego istnienia INRI gra ostrą, szybką, choć melodyjną muzykę, korzeniami mocno tkwiącą w starych punk- rockowych tradycjach.
Teksty zespołu traktują o szeroko rozumianych sprawach społeczno- politycznych, o samotności i problemach jednostki tkwiącej w skomplikowanych mechanizmach współczesnej rzeczywistości.
http://www.inri.band.pl/

Ilegality
Ilegality działają od 1998 roku, kiedy to po rozpadzie punkowej grupy Ostrov P jej wokalista Bożena zwerbował do współpracy członków hardcore'owej formacji LS. Ich muzyka to dynamiczny, mocny punk rock starej szkoły. To jeden z ważniejszych zespołów słowackiej sceny hc/punk. Gra ostrego, bezkompromisowego punk rocka, ze społeczno- politycznymi tekstami (http://www.ibelchatow.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=836&Itemid=266)
http://www.ilegality.org/
___________________________________________________________________________
14.02.2004 Koncert: Pro100wo3, Debbie Bliss, GFK, Amanda Woodward, Kartel

Pro100wo3
Reggae/ska z Czerniejewa

Debbie Bliss
Alternrock

GFK
Metalcore'owy band z Quebec w Kanadzie
http://www.myspace.com/gfkhc

Amanda Woodward
Amanda Woodward jest zespołem screamo pochodzącym z Caen we Francji. Grupa powstała w 1998 na gruzach zespołów Peu ?tre, Hippies Of Today, Season, Soar oraz Alcatraz. Jest to, obok Da?tro, jeden z najpopularniejszych obecnie zespołów na tamtejszej scenie. Na muzykę Amandy Woodward składa się krzyczany wokal, emocjonalne gitarowe riffy, a także teksty niosące ze sobą polityczny przekaz. (Wikipedia)
www.myspace.com/ladecadence
http://www.amanda-woodward.com

Kartel
Hip hop

Afterparty: Dj Louie - balety w rytmach lat '80

Ludzie czytają....

Petycja do prezydenta Poznania, Jacka Jaśkowiaka O pełne zaangażowanie…

04-10-2021 / Poznań

Władze miasta Poznania – w tym sam Jacek Jaśkowiak – reprezentują interesy Skarbu Państwa, który jest właścicielem, wciąż niewpisanym do...

Czego się możemy od was nauczyć towarzysze

15-10-2021 / Aktywizm

To nie będzie typowa relacja ze spotkania, bo i spotkanie nie było typowe. Okazja do rozmowy z przedstawicielami i przedstawicielkami...

Popieram Ostaszewską

17-11-2021 / Kontrola społeczeństwa

Są „idioci pożyteczni” i „idioci niepożyteczni”. Tych drugich jest niestety więcej, zwłaszcza wśród urzędników i polityków zasiadających w ławach poselskich...

Schizofrenia Jacka Jaśkowiaka. „Społeczny Poznań” w Kronice Miasta Poznania…

07-11-2021 / Sprawy lokalne

W październiku 2021 r. ukazał się numer „Kroniki Miasta Poznania” zatytułowany „Społeczny Poznań”. „Kronika” jest kwartalnikiem wydawanym pod patronatem Rady...