Zajęcia Capoeiry na Rozbracie

Rozkład jazdy

Kalendarz wydarzeń

Zajęcia Capoeiry na Rozbracie

Piątek, 09 Czerwiec 2023, godz. 17:45

Miejsce  Rozbrat ul.Pułaskiego 21a


Zapraszamy na nowe, bezpłatne zajęcia caopeiry na Rozbracie. Caoperzyści z Centum Kultury i Sportu Alecrim wprowadzą nas w swój Brazylijski świat, tworząc niepowtarzalne połączenie między sztukami walki a tańcem samby w naszym Klubie Freedom Fighters! 

Kilka słów na temat trenerów i twórców Centum Kultury i Sportu Alecrim:

 

https://www.facebook.com/alecrimpoznan

 

Graduado Querido Miłosz Świątek

Swoją drogę na ścieżce capoeira rozpoczął w 2006 roku w Gnieźnie. W ciągu ostatnich 10 lat prowadził zajęcia capoeira w wielu miastach w Polsce, a aktualnie, pod logo Akademii Alecrim prowadzi sekcję dzieciecą, początkującą oraz zaawansowaną w Kostrzynie i Poznaniu. Regularnie doszkala się na warsztatach w Polsce i za granicą. Capoeiry uczył się również u źródła podczas pobytu w Brazylii. Jest trenerem o niezwykłym podejściu i umiejętnościach. Wyłapuje najdrobniejsze szczegóły, które pozwalają jego uczniom na bardzo szybki rozwój. Jest graczem capoeira rozpoznawanym w całej Polsce. Twórca Centum Kultury i Sportu Alecrim.

Graduada Rainha Patrizia Marciniak

Capoeira trenuje od 2006, posiada kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć w Polsce oraz za granicą. Aktualnie treningi prowadzi w Poznaniu oraz Kostrzynie. Mieszka w Poznaniu, ale regularnie przebywa za granicą propagując capoeira i trenując pod okiem mistrzów z całego świata. Na salę gimnastyczną wnosi nieskończone pokłady energii, z cierpliwością i uśmiechem przekazuje swoje umiejętności zarówno dzieciom jak i dorosłym. Posiada niezwykłe walory wokalne, jej wykonanie piosenek do capoeira (również tych skomponowanych przez nią samą) znane jest w całym polskim świecie capoeira.

 


Wydarzenie rozpoczęło się -381 dni temu