IBIZA PUNX TOUR 2000 - PRIMITIVE,Surowica,Shmer,UROK

Rozkład jazdy

Kalendarz wydarzeń

IBIZA PUNX TOUR 2000 - PRIMITIVE,Surowica,Shmer,UROK

Niedziela, 23 Czerwiec 2024, godz. 19:00

Miejsce  Rozbrat ul.Pułaskiego 21a


Autism Crew prezentuje
IBIZA PUNX TOUR 2000 !!!1!
 
Wystąpią przed wami kapelki z różnego klimatu, które razem stworzą wielką ścianę dźwięku a po gigach będziecie w niebo wzięci od ich wdzięku hehe, tyle tytułem wstępu.
Zagrają >
 
PRIMITIVE - pierwotnie projekt założony w celu eksperymentowania z muzyką, od niedawna pełnoprawny zespół, składający się z trzech osób z Częstochowy i Krakowa. Grają prosty punk z grunge'owym klimatem, doprawiony delay'ami, phaser'ami oraz noise'owymi wstawkami. Będzie to ich sceniczny debiut. W chwili obecnej nagrywają pierwsze demko, które wydane będzie DIY na kasetach.
 
Surowica (crust/noise/grind/skramz)
Kapela grająca jako trio muzyków od przełomu lat 2020/2021. Ich muzyka to bardzo szybkie i krótkie (a zarazem pelne melodii) strzały wypełnione mocno emocjonalnymi tekstami. 2 albumy na koncie, z czego najnowszy został wydany na wiosne roku 2024 w kooperacji z D.I.Y. Koło, Silesian Blood Records, N.I.C. records oraz Romantic Songs Recordings
 
Shmer ( Malmö SWE ) to grupka osób która podbija okoliczne pankowe potańcówki i festyny DIY, wyróżniają ich dobre teksty, szczerość na scenie i niesamowita więź muzyczną z odbiorcą. Grają potężnie crust grindowo (A) (E)
 
UROK – crust/grind punk [PL/RU]
Świeża krew z Jaworzna wzmocniona przez utalentowanego tatuatora i wokalistę rodem z Syberii. "Gramy po polsku, śpiewamy po rosyjsku". Oczywiście FCK PTN!
Debiutowaliśmy w KØPI w Berlinie i w De Pul w Uden w NL. Teraz planujemy intensywny objazd po polszy.
Brzmimy jak crust, szybcy jak grind!

 


Wydarzenie rozpoczęło się -1 dni temu